Miłość z Internetu

Każde moje czytanie jest inne i naprawdę unikalne, ponieważ my wszyscy jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. A jednak, od czasu do czasu, nawet ja jestem zdumiona rozkładem, który wykonuje. I to jest jedna z takich zadziwiających sytuacji. Seeker pyta o możliwą relacje z kimś poznanym w Internecie. I dlatego zdecydowałam się na ten zmodyfikowany rozkład partnerski.

Na 1. pozycji jest karta reprezentująca Seekera, a na 5. pozycji karta reprezentująca potencjalnego partnera, Diabeł oraz Kapłan odpowiednio. Oczywiście, obie te karty są bardzo ważnymi kartami Wielkich Arkan, a jak zapewne już zauważyliście, zawsze przykładam ogromną uwagę do nich, gdy tylko pojawiają się w czytaniu. Tutaj sytuacja jest o tyle interesująca, że już na pierwszy rzut oka obie karty przedstawiają całkowite przeciwieństwa. Jednakże Diabeł wcale nie musi tutaj oznaczać nic złego złego – może być to po prostu sygnał, że Seeker chce lub pragnie czegoś więcej, niż wydaje mu się, że ten nowy, potencjalny partner może mu dać, szczególnie ukazany jako tradycyjny, może nawet konserwatywny typ człowieka .

Karta na 2. pozycji mówi o nadziejach osoby pytającej, a karta na 6. pozycji – o nadziejach potencjalnego partnera, 9 Pentakli w pozycji odwróconej oraz Paź Pentakli. I ponownie mamy ten sam rodzaj kart, wcześniej były to dwie karty Wielkich Arkan, a teraz mamy dwie karty Monet. Osoba pytająca zdaje się mieć nadzieję na poprawę swojej sytuacji finansowej, ewentualnie ma obawy przed pogorszeniem tejże w razie zdecydowania się na wejście w relację z nowo poznaną osobą. Z drugiej strony ów potencjalny partner zdaje się mieć nadzieję na rozpoczęcie czegoś nowego, otwarcia nowego rozdziału w życiu, założenie rodziny, rozpoczęcie stałej relacji. 

Karta na pozycji 3. mówi o tym, co osoba pytająca wnosi lub może wnieść do relacji, a karta na pozycji 7. – co przyszły Partner wnosi lub może wnieść do relacji. I znowu, mamy dwie karty z tego samego rodzaju, odpowiednio 7 Różdżek oraz 9 Różdżek. Już teraz widać niesamowitą symetrie w tym czytaniu. 7 Różdżek wskazuje, że osoba pytająca może wejść w relację z pewnymi obawami, lękiem, poczuciem, że musi koniecznie bronić siebie lub swoich zasobów (co łączyłoby się z wcześniejszą odwrócona 9 Pentakli, mówiącą o strachu przed pogorszeniem się jej sytuacji finansowej). Z drugiej strony 9 Różdżek u potencjalnego partnera pokazuje, że jest on wierny swoim zasadom, zdeterminowany i gotowy do pewnego nawet kompromisu, by ta relacja mogła się pomyślnie układać i rozwijać.

Karta nr 4 odpowiada na pytanie, jak osoba pytająca będzie się czuła , gdy zdecyduje się wejść w tę relację, a karta nr 8 – jak będzie się czuł ów potencjalny partner, gdy zdecyduje się w tę relację wejść. Tym razem mamy karty dworskie, w obu przypadkach są to Różdżki  i odpowiednio Król Różdżek dla osoby pytającej i Królowa Różdżek dla potencjalnego partnera. To już czwarty raz (!), gdy karty tak symetrycznie się rozkładają i tak konsekwentnie przekazują odpowiedzi. Wygląda na to, że osoba pytająca czułaby się liderem w tej relacji, przysłowiową głową rodziny, podczas gdy jej partner byłby osobą podążającą za liderem, partnerem bardziej skorym do dopasowania, może nawet bardziej skorym do ustępstw.

Na pozycji 9. jest karta odpowiadająca na pytanie, co sprawia, że te dwie osoby znalazły się blisko siebie i jest to Rycerz Pucharów – piękna, piękna karta mówiąca o rozwijających się emocjach, zafascynowaniu, wzajemnej fascynacji, rozwijających się potencjalnie uczuciach. Jak najbardziej na miejscu, biorąc pod uwagę, że mówimy o partnerstwie romantycznym, a nie biznesowym, i o dwóch osobach, które poznały się na portalu randkowym.

Pozycja 10. ma dać odpowiedź na pytanie, jaka jest rada dla osoby pytającej i tutaj Tarot wydał ponownie kartę Wielkich Arkan, Kapłankę. Kapłanka jednak nie daje jasnej odpowiedzi, Kapłanka mówi dosłownie: wiesz dobrze w głębi serca, głęboko w swojej duszy, co czujesz i co chcesz wybrać, jaką decyzję podjąć. Odpowiedzi są już w tobie, trzeba tylko mieć odwagę, by je znaleźć.  

Ostatnia karta w tym rozkładzie to 5 Pucharów, która wypadła w trakcie tasowania. Postanowiłam ją uwzględnić i okazuje się, że słusznie, ponieważ 5 Pucharów mówi, że może się zdarzyć, że człowiek będzie się bardziej skupiał na tym, czego mu brak lub czego nie ma, lub co jest poza jego zasięgiem, zamiast skupić się nieco bardziej na tym, co jest w porządku, co jest dobre, co mu pozostało. Można byłoby wrócić tutaj do karty Diabła, reprezentującej osobę pytającą, i zauważyć, że rzeczywiście, jej skupienie na tym, co więcej chciałaby od potencjalnego partnera uzyskać , to jest właśnie to skupianie się na braku zamiast na tym, co jest dobrze i co jej odpowiada.

Mam nadzieję, że teraz widać, dlaczego ten konkretny rozkład kart uznałam za tak poruszający. Nigdy dotąd nie zdarzyło mi się wykonać czytania partnerskiego, w którym wydane karty byłyby tak symetryczne, tak z jednej strony różne, a z drugiej strony pochodzące z tej samej rodziny. 

Bardzo ciekawe czytanie i bardzo ciekawe wskazówki od kart dla osoby pytającej.

Jaką podejmie decyzję? Czy zdecyduje się wejść w relację z tym partnerem? Czy postanowi w jakiś sposób obniżyć swoje oczekiwania tak, by karta Diabła już jej nie reprezentowała, podobnie jak odwrócona 9 Pentakli? Czy postanowi przeboleć różnice i pójść do przodu, co wskazuje 5 Pucharów, czy jednak jej oczekiwania są tak ważne dla niej, że ich nie porzuci dla tego konkretnego potencjalnego partnera?

W moich rozkładach, bez względu na ich temat przewodni, karty nigdy nie pokazują jednej, jedynie słusznej drogi, a możliwe opcje i scenariusze, których czasami nie potrafimy lub wręcz nie chcemy przyjąć do wiadomości. Być może kiedyś dowiemy się, jaką decyzję podjęła osoba pytająca.

Luty często jest uważany za miesiąc miłości, czego wszystkim czytającym życzę.

Samych dobrych wibracji, mocy drodzy!

PS jestem TUTAJ

Published by The Tranquility Tarot

Welcome to my blog where I share the Tarot readings on different topics. I hope you will find your safe space here with like-minded people. Feel free to contact me anytime. Enjoy! Witam na mojej stronie z rozkładami Tarota. Mam nadzieję że odnajdziesz się w tej bezpiecznej przestrzeni wśród podobnie myślących ludzi. Zawsze tez możesz się ze mną skontaktować. Inspirującej lektury!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: